KONST / Litografier / Färglitografier 13027012
nr 1302 7012
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 19x20 & 35x28 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:57:20
20/1 18:51:53
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska